SLS: Partizan srušio Radnik iz tri prekida, čiji je ‘slobodnjak’ bio lepši Tošićev ili Nathov? (video)

Hot sport 16.02.2020  |  Darko Noveski

U 21. kolu Superlige Srbije Partizan je na svom stadionu savladao Radnik iz Surdulice 3:0 (1:0) i vratio se na drugo mesto na tabeli.

Dominirao je Partizan 90 minuta protiv Radnika, ali ostaje žal što nijedan gol nije postignut iz nekoliko veoma lepih akcija. Sva tri gola pala su posle prekida, a dva su bila remek delo Zorana Tošića i Bibasa Natha. Utakmica je počela sportnom situacijom, Natho je u 5. minutu uposlio Tošića, ovaj sklonio loptu, štoper Radnika je startovao i kolenom ga zakačio. Sudija Bojan Nikolić nije pokazao na penal. U 8. minutu sa distance je pokušao Asano, ali je pozajmljeni