Rasističko ludilo! Vređali ga, vikali da je majmun, a onda je dao gol, pa napustio meč! Imao je šta da poruči i navijačima i sudiji koji ga je kaznio! /video/

Sportal blic 17.02.2020  |  Aleksandar Knežević
Rasističko ludilo! Vređali ga, vikali da je majmun, a onda je dao gol, pa napustio meč! Imao je šta da poruči i…

Musa Marega, fudbaler Porta, obeležio je gostovanje Vitoriji Gimaraeš, ekipi iz koje je stigao u redove šampiona Portugala 2017. godine.

Gol koji je postigao ostaće u senci skandala koji su izazvali navijači domaće ekipe u drugom poluvremenu i njegovog obračuna sa njima. je pobedio sa 2:1, a je postigao gol za pobedu u 61. minutu. Ipak, fudbaler Malija nije proslavio pogodak, već je prstom pokazao na boju kože, zbog rasističkih uvreda koje je trpeo tokom cele utakmice. Marega nije uspeo da se iskontroliše uprkos pokušajima njegovih saigrača da ga primire, a sudija nije imao razumevanja za