Povezane vesti

Marega poludeo i napustio utakmicu: Hvala svima, je*ite se! (video)

Marega poludeo i napustio utakmicu: Hvala svima, je*ite se! (video)

Hot sport 17.02.2020
Fudbaler Porta sam je sebe zamenio u utakmici protiv Gimaraeša. Musa Marega je u toj utakmici postigao pobedonosni gol za svoj tim u 60. minutu, a potom je bio vređan od strane domaćih navijača Gimaraeša. Zapravo, on su ga sporadično vređali na… »
"Je**te se! Hvala sudiji za žuti karton jer sam branio boju svoje kože!"

"Je**te se! Hvala sudiji za žuti karton jer sam branio boju svoje kože!"

Mondo 17.02.2020
Musa Marega zna da je u pravu. Musa Marega zna da je u pravu. O rasizmu u portugalskom fudbalu priča se i dan nakon velikog skandala. Fudbaler Porta Musa Marega napustio je meč protiv Vitorije Gimaraeš jer je bio vređan na rasnoj osnovi! On je bio… »
Rasističko ludilo! Vređali ga, vikali da je majmun, a onda je dao gol, pa napustio meč! Imao je šta da poruči i…

Rasističko ludilo! Vređali ga, vikali da je majmun, a onda je dao gol, pa napustio meč! Imao je šta da poruči i…

Sportal blic 17.02.2020
Musa Marega, fudbaler Porta, obeležio je gostovanje Vitoriji Gimaraeš, ekipi iz koje je stigao u redove šampiona Portugala 2017. godine. Gol koji je postigao ostaće u senci skandala koji su izazvali navijači domaće ekipe u drugom poluvremenu i… »
Bravo za Musu Maregu! Najbolji odgovor idiotima svih boja!

Bravo za Musu Maregu! Najbolji odgovor idiotima svih boja!

Sportske.net 17.02.2020
Musa Marega više nije mogao da izdrži. Šta se dešavalo u Gimaraešu? Nova rasistička epizoda, ovoga puta u Portugalu, u derbiju između Vitorije i Porta. U centru pažnje je bio Musa Marega, napadač iz Malija koji je postigao pobedonosni gol za… »

Vesti dana »