Serija a: Vlahović i Milenković izborili remi preko penala, Ibrahimoviću poništen fantastičan gol (video)

Hot sport 22.02.2020  |  Stefan Smuđa

Derbi večeri u Seriji A igran je u Firenci, a pobednika nije bilo, budući da su Fiorentina i Milan remizirali rezultatom 1:1 (0:0).

Posle 15-ak minuta igre, na jednoj strani veliku šansu propustio je Gaetano Kastrovilji, a na drugoj Ante Rebić. Ipak, mreže su mirovale. Prvi put se to desilo u 34. minutu, kada je Zlatan Ibrahimović napravio minijaturu i postigao gol koji je podsetio na nekoliko njegovih kroz karijeru, ali se javio VAR i pokazao da je igrao rukom. Čini se da je ruka bila ‘uz telo’, te da nije imao nameru, ali sudija Kalvareze je procenio da gola neće biti. Ipak, Milan je do