Veče šokova u Ligi Evrope: Ispali Ajaks i Dušan Tadić, var sprečio bruku Sevilje u 90. minutu!

Telegraf 27.02.2020  |  Telegraf.rs

Olimpijakos odvukao Arsenal u produžetak i dotukao ga u 120. minutu, Benfika prokockala prednost kod kuće

Ako su utakmice od 19 časova u Ligi Evrope donele očekivane rezultate, pojedine od 21 su bile baš šokantne. Nekoliko favorita ostalo je bez plasmana u osminu finala drugog po jačini takmičenja u Evropi, a najgore je prošao Ajaks koji je eliminisan od strane Hetafea uprkos trijumfu od 2:1. Napeta i prgava utakmica odigrana je u Amsterdamu, a rani gol gostujućeg napadača Mate u 5. minutu ispostavio se kao presudan za prolaz španskog predstavnika u dalju fazu. Ajaks