Batak: Najvažnija je pobeda, nisam zadovljan fizičkom spremom

Novi magazin 01.03.2020  |  Beta

Trener fudbalera Radničkog Radoslav Batak rekao je danas da je najvažnije da je njegova ekipa upisala pobedu protiv Inđije, ali je istakao da nije zadovoljan fizičkom spremom i da će na tome niški tim morati da poradi u narednom periodu.

"Znali smo da ćemo se nameriti na opasnog protivnika. Inđija je disciplinovana ekipa, koja je odlična u tranziciji, u šta smo se uverili kod primljenog gola i u finišu meča", rekao je Batak nakon meča. Fudbaleri Radničkog pobedili su u Nišu Inđiju sa 2:1 u utakmici 24. kola Super lige Srbije. Dvostruki strelac bio je Nikola Čumić. Prvi gol postigao je u 47. minutu iz penala, a minut kasnije postigao je i drugi gol. Konačan rezultat postavio je Brana Ilić u 64.