Micov ušao „u pucanj“

Danas 06.03.2020  |  Piše: Z. P.

Zenit prekinuo pobedničku serija Žalgirisa u svim takmičenjima Košarkaši Valensije i Armanija odigrali su fantastičnu utakmicu bez prisustva publike koja je rešena tek posle produžetka, Vladimir Micov je sa zvukom sirene pogodio trojku i doneo pobedu gostima.

Posle 40 minuta velike borbe rezultat je glasio 65:65. Onda je na red došao produžetak u kome je Valensija uglavnom vodila glavnu reč. Oni su na manje od 2 minuta pre kraja imali 5 poena razlike i bili favoriti u penal završnici. Micov je proglašen za igrača utakmice, ubacio je 13 poena uz 7 skokova, po jednu asistenciju i ukradenu loptu. „Igrali smo odlično u prvom poluvremenu, a u drugom smo dozvolili Valensiji da se vrati. Igrali su veoma agresivno, ali zadržali