Poluvreme - Ben dominira, navijači traže samo jedno od uprave! A kako vam se dopadaju Zvezdini današnji dresovi? (TVITOVI)

Sportske.net 07.03.2020  |  Sportske.net

Izgleda da je u Šapcu sve već rešeno.

Prvo poluvreme utakmice 25. kola Linglong Superlige Srbije između Mačve i Crvene zvezde proteklo je u potpunosti u znaku El Fardu Bena. Zvezdin napadač je postigao dva i asistirao kod trećeg gola za ubedljivo vođstvo aktuelnog šampiona - 3:0. Prvu veliku priliku Zvezda je imala već u petom minutu kada je Gobeljić sa desne strane uposlio Pavkova na ivici peterca, ali on ne uspeva da savlada golmana Živkovića. Ipak, nije se dugo čekalo na Zvezdin vodeći gol. Igrao se