Šćekić: Koga nema bez njega se može i mora, svi su pokazali da Milošević može ozbiljno da računa na njih

Večernje novosti 15.03.2020  |  Tanjug

Najbitnije je da smo dobili i da smo svi zdravi. Stojčev je dao evrogol - rekao je fudbaler Partizana

Fudbaler Partizana Aleksandar Šćekić izjavio je da su crno-beli zaslužili pobedu protiv Voždovca u 26. kolu Superlige. Izabranici Sava Miloševića na "Krovu" su pobedili domaći tim 2:1, a strelci su bili Šćekić u 62 minutu, Matić u 65. i Stojčev za Voždovac, četiri minuta kasnije. - Mislim da je trebalo još ranije da postignemo gol, jer smo imali par šansi koje nismo iskoristili. Nama je ovo bila veoma bitna utakmica, zasluženo smo pobedili, dao sam gol, ali pre