Ана је осмислила платформу за учење на даљину која се користи у Холандији! Од данас је доступна у српским школама и то бесплатно!

Ана је осмислила платформу за учење на даљину која се користи у Холандији! Од данас је доступна у српским школама и то…

Ана Ранитовић стручњак је у области мерења друштвеног импакта науке и кооснивач је платформе Кампстер која се користи на Универзитету у Гронингену.

Поводом обуставе наставе до краја школске године и настале ситуације услед корона вируса, Ана Ранитовић и њен тим донирали су Кампстер онлајн школу бесплатно свим школама, факултетима и компанијама у Србији. Тим поводом, др Ана Ранитовић у разговору за портал објаснила је које су предности и мане учења на даљину, као и шта родитељи могу да очекују од оваквог вида образовања. Главна предност онлајн учења је наравно та што омогућава ђацима и студентима да

Прочитајте још

Кључне речи

Друштво, најновије вести »