Biće na sigurnom: Još dva leta za naše državljane - vlada šalje avione u London i Los Anđeles

Pravda 26.03.2020  |  Tanjug
Biće na sigurnom: Još dva leta za naše državljane - vlada šalje avione u London i Los Anđeles

Vlada Srbije i predsednik Republike Aleksandar Vučić danas ce organizovati još dva leta - za London i Los Anđeles, koja će dovesti naše građane koji su zbog blokade saobraćaja prouzrovane pandemijom Covid 19 ostali na međunarodnim aerodromima, kažu za Tanjug iz ministarstva saobraćaja.

U podne poleće avion za Los Anđeles po naše građane koji će ih vratiti u Srbiju sutra popodne. Danas oko 14 sati poleće avion Er Srbije za London koji treba da vrati više od 120 naših građana koji su ostali na tamošnjem aerodromu - navodi se. Dodaju da je sinoć na beogradski aerodrom sleteo avion koji je dovezao 111 naših državljana među kojima je bila i jedna beba iz Larnake i Soluna. Kineski model u 6 tačaka za borbu protiv pandemije, pročitajte OVDE. Izvor:

Povezane vesti »

Ključne reči

Komentari

Društvo, najnovije vesti »

I u udvorištvu treba naći meru

I u udvorištvu treba naći meru

Radar pre 33 minuta
Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 33 minuta
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 33 minuta
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 33 minuta