Влада повлачи одлуку о информисању током ванредног стања

Влада повлачи одлуку о информисању током ванредног стања

Влада Србије ће данас, на молбу председника Александра Вучића, повући одлуку о информисању током ванредног стања због пандемије корона вируса, изјавила је премијерка Ана Брнабић.

Брнабић је рекла да је Србија урадила све како би грађани Србије били информисани тачно и правовремено и како ниједна информација не би била сакривена од јавности, али да ће повући недавно усвојену одлуку како се не би “бацила сенка на све на чему је држава мукотрпно радила”. “Иако верујем да ова уредба штити све, грађане, медицинске раднике и породице, од лажних вести и непроверених информација, да се не би бацила сенка на све што смо мукотрпно радили, влада ће

Прочитајте још

Кључне речи

Друштво, најновије вести »