ВИДЕО Краљица Елизабета: Заједно ћемо савладати пандемију, победа ће припадати свима
Радио 021 05.04.2020 | Кликс.ба, 021

Краљица Елизабета ИИ вечерас се накратко обратила Великој Британији поводом кризне ситуације повезане са пандемијом вируса корона.
Ово је њено четврто обраћање јавности откако је 1952. године постала краљица. Краљица је обраћање отворила захваљивањем неговатељима и здравственим радницима који несебично раде из дана у дан, ван својих домова, али уз подршку целе земље. "Сигурна сам да се цела земља слаже са мојом тврдњом - све што радите се много цени и ваш предани рад нас све више приближава бољим временима", рекла је. Уз то се захвалила свима који остају у својим кућама, јер самим









