Коронавирус и у старачком дому у Нишу

Нови магазин 11.04.2020  |  Бета
Коронавирус и у старачком дому у Нишу

Министарство за рад саопштило је данас да је у Геронтолошком центру Ниш тестирано 25 корисника на коронавирус, а код шесторо је потврдјено присуство вируса.

У саопштењу се не наводи какво је здравствено стање оболелих. Речено је да преостали корисници те установе, њих 231, немају симптоме вируса. "Сви корисници код којих се сумња на присуство корона вируса смештени су у карантин, а од вечерас ова установа биће у потпуној изолацији, укључујући и запослене у њој", наведено је у саопштењу. У Клиничком центру Ниш, данас до 15.30 хоспитализована су 163 пацијента са потврђеним присуством коронавируса, а 19 пацијената

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Друштво, најновије вести »