Др Кон: “Људима је већ сада свега преко главе и ја то разумем. Сада са великим оптимизмом идемо даље. Ово ћемо победити, то је сигурно…”
Недељник 18.04.2020 | Недељник.рс

БЕТАПХОТО/ВЛАДА СРБИЈЕ/СЛОБОДАН МИЉЕВИЦ/МО Епидемиолог Предраг Кон рекао је јутрос да коронавирус у Србији успорава и да ће то у наредним данима показати и бројке.
Он је за телевизију Прва рекао да се у Србији сада тестира много више људи него раније, а само јуче је било више од 3.000. “Код леталитета практично откривамо колики је број умрлих од позитивних, дакле доказано оболелих. Али тај број није потпуно поуздан, јер ми не знамо колико постоји неоткривених који су били болесни. Тек кад откријемо тај податак моћи ћемо доћи до стварног податка колико је умрлих од свих оболелих. Те податке нема ниејдна землај света












