Након короне радићемо двоструко више

Мондо 22.04.2020  |  мондо.рс
Након короне радићемо двоструко више

Занимљив поглед на оно што нас чека кад корона пандемија попусти.

Занимљив поглед на оно што нас чека кад корона пандемија попусти. МОНДО МобИТ је учествовао на првој онлајн конференцији посвећеној сајбер безбедности у време вируса корона, која је отворена врло занимљивим питањем - шта нас чека кад корона прође? Иако је све на бази претпоставки, оснивач и директор Касперски компаније, Еуген Касперски, причао је на ову тему и рекао једну врло занимљиву ствар - радићемо више! “Нажалост, мислим да ће се посао удвостручити након

Прочитајте још

Кључне речи

Најновије вести »