ЈАНКОВИЋ: Опасно је да кажемо "готово је", још имамо епидемију са којом се боримо
Мој Нови Сад 07.05.2020

Имунолог др Срђа Јанковић истакао је да са укидањем полицијског часа и даље је потребна опрезност и свест да и даље постоји епидемија корона вируса. – Ово није дан после, него нова фаза.
Постепени повратак у животне активности. Опасно је да кажемо "готово је". Ако хоћемо да то сачувамо, добре резултате, потребно је да смо свесни да још имамо епидемију са којом се боримо – истиче Јанковић. Ако људи немају развијену друштвену свест, сваком грађанину треба полицајац да га чува, и сваком полицајцу полицајца, позвао се имунолог на уџбенике, коментаришући пуне кафиће у градовима Србије. Никада се ништа у животу не изведе као што је у теорији написано,










