Er Srbija poleće 18. maja, redovni putnički saobraćaj od 1. juna
BizLife 08.05.2020 | BIZlife

Foto: Er Srbija Er Srbija će obnoviti redovni putnički avio-saobraćaj od 18. maja 2020. godine u ograničenom obimu, uz povećanje broja letova u okviru reda letenja od 1. juna 2020. godine.
Konačni red letenja zavisiće od odluka i smernica domaćih, stranih i međunarodnih tela i organa nadležnih za oblast civilne avijacije, odnosno od ukidanja zabrana letenja, izmena ograničenja u putovanjima i zdravstvenih mera u zemljama do kojih Er Srbija leti. Saobraćaj će biti organizovan u skladu sa načelnim redom letenja koji je objavljen na airserbia.com i biće podložan promenama. Od 18. maja biće organizovan ograničen broj letova do aerodroma London Hitrou,










![[Eurosatori 2026] Univerzalni MV-8 „Komodo“: Nove varijante besposadne platforme hrvatske kompanije DOK-ING](https://nstatic.net/425/41975425hsawti.jpg)

