Živković: Od Obradovićeve pobune nema koristi
Nova 08.05.2020 | Autor:Tanjug

Predsednik Nove stranke Zoran Živković rekao je da način na koji je Boško Obradović izveo "pobunu" više služi na korist Aleksandru Vučiću nego borbi za normalnu, demokratsku i zdravu Srbiju. “Ne sviđa mi se to što je urađeno. Čak ne sumnjam u najbolje namere, ali ono kako je izvedeno i šta je urađeno više služi na korist Vučiću nego opoziciji i Srbiji”, rekao je Živković za Tanjug. On je dodao da se pobuna nikada ne najavljuje, nego se samo kaže “radili smo i





![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i lovce“](https://nstatic.net/791/42015791zcrfdd.jpg)
