Hrvat želi da pokrade Novaka Đokovića, otkrio i šta! Za tim remek-delom ceo svet žudi (video)
Alo 18.05.2020 | Alo.rs/F.R.
![Hrvat želi da pokrade Novaka Đokovića, otkrio i šta! Za tim remek-delom ceo svet žudi (video)](https://nstatic.net/img/logo/s/alo.png)
Trener prvog reketa sveta Goran Ivanišević je u razgovoru za ATP kroz šaljivo pitanje nahvalio udarac kog se protivnici najviše plaše.
Bivši šampion Vimbldona se od svih tenisera na svetu odlučio, gle čuda, za Novakov bekend: "Đokovićev bekhend ima sve. Tajming, dubinu, 100 puta udara lopticu i onda napravi 'viner' čak i kada nije u najboljoj poziciji. Čak i tada udari savršeno. To je perfekcija", rekao je Ivanišević, a onda dodatno pojasnio. "Kao Pikasovo slikanje. Takav je Novakov bekhend", slikovit je bio Hrvat. Usledilo je sa druge strane "Da li da se klonimo Đokovićevog bekhenda"? "Nisam to