Од 1. јуна почиње да ради “Дриве ин биоскоп“ на Ади

БизЛифе 20.05.2020  |  БИЗЛифе
Од 1. јуна почиње да ради “Дриве ин биоскоп“ на Ади

Фото: Промо Планетарна пандемија није спречила да биоскопска прича у Београду настави да живи.

Након покретања кућног биоскопа МОЈ ОФФ који је бројним филмским остварењима биоскопе преселио у домове грађана, Комбанк Дворана је у сарадњи са Градом Београдом, Београђанима приредила још једно филмско изненађење, овога пута преселивши биоскоп на београдску Аду Циганлију под називом „Дриве ин биоскоп Ада Београд“. Наиме, као у холивудским филмовима, Београђани ће током предстојећих летњих месеци, али и током остатка године, омиљене наслове моћи да гледају

Прочитајте још

Кључне речи

Забава, најновије вести »