Milić nastavio da rešeta mreže: Bate Borisov upisao petu pobedu u nizu, bivši napadač Zvezde potvrdio trijumf

Hot sport 20.05.2020  |  Vladimir Andonov

U sredu je odigran prvi meč 10. kola Beloruske lige, a odličnu formu potvrdio je lider Bate Borisov pobedom nad Dinamo Brestom od 1:3, što je višestrukom prvaku peti uzastopni trijumf.

Pobedu gostiju potvrdio je bivši fudbaler Crvene zvezde Nemanja Milić, koji je ušao u igru u 77. minutu, a već u 80. postavio konačan rezultat. Bio je to njegov četvrti gol ove sezone, ujedno i vrhunac uzbuđenja na utakmici koja je lako mogla da ode u drugom pravcu. Naime, u 71. minutu, pri rezultatu 1:1, fudbaleri Bresta prokockali su dobru priliku za vođstvo, bolje nije moglo da im se namesti, ali je onda usledila komična scena pred golom gostiju, svakako nimalo