Povezane vesti

Milić nastavio da rešeta mreže: Bate Borisov upisao petu pobedu u nizu, bivši napadač Zvezde potvrdio trijumf

Hot sport 20.05.2020
U sredu je odigran prvi meč 10. kola Beloruske lige, a odličnu formu potvrdio je lider Bate Borisov pobedom nad Dinamo Brestom od 1:3, što je višestrukom prvaku peti uzastopni trijumf. Pobedu gostiju potvrdio je bivši fudbaler Crvene zvezde Nemanja… »
Nezadrživi Milić, BATE gospodari u Belorusiji!

Sportske.net 20.05.2020
Samo tri minuta bilo potrebno Miliću da postigne novi gol. Nemanja Milić nastavlja da briljira u Belorusiji. Ekipa BATE Borisova je uspela da savlada na gostovanju ekipu Dinama iz Bresta, bilo je 1:3 nakon odličnog drugog poluvremena gostiju. Dragun je… »