Kasne i zbog kontrolora "Bus plusa": Građani se žale na preduga zadržavanja zbog provere karata
Večernje novosti 08.06.2020 | S. B. MILOŠEVIĆ
![Kasne i zbog kontrolora "Bus plusa": Građani se žale na preduga zadržavanja zbog provere karata](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
Sve češće žalbe sugrađana zbog načina na koji se pregledaju karte putnicima na nekoliko autobuskih stajališta. Najefikasniji vid provere, a zadržavanja su zbog onih koji ne plaćaju kartu - kažu u "Apeksu"
GUŽVE u vozilima javnog prevoza, zastoji u jutarnjem i popodnevnom špicu, ali i nepoštovanje reda vožnje, kao na liniji 101, muče sugrađane. Od pre nekoliko dana, "na muku im staju" i kontrolori "Bus plusa", tako što na pojedinim stajalištima zaustave vozilo i ne dozvoljavaju da nastavi put dok svim putnicima ne pregledaju karte. Iz "Bus plusa" kažu da ne rade ništa mimo propisa i da je ovakav postupak najefikasniji način kontrole - zaustavljanje vozila na putu!