Mudrinski zagospodario Hrvatskom! Trebalo mu samo pet minuta da pogodi, a onda upisao drugi gol i zapečatio sudbinu Intera (video)

Alo 11.06.2020  |  Alo.rs/S.M.
Mudrinski zagospodario Hrvatskom! Trebalo mu samo pet minuta da pogodi, a onda upisao drugi gol i zapečatio sudbinu Intera…

Njegovi prvi golovi u komšiluku.

Srpski napadač Ognjen Mudrinski postigao je svoje prve golove u dresu Gorice otkako je na polusezoni stigao iz Jagjelonije! Mudrinski je bio dvostruki strelac na gostovanju Interu iz Zaprešiću (3:0), i to nakon što je dobio priliku da uđe sa klupe kao rezerva. Na teren je kročio u 73. minutu, zatim je u 78. nogom postigao svoj prvi gol, a sedam minuta kasnije udarcem glavom je postavio konačan rezultat. Mudrinski je do sada sakupio jedva 90 minuta otkako je stigao