Seviljin stiplčez i pad licem u baru, bezgrešni Gudelj za rekord sezone u Primeri (video)

Mozzart sport 15.06.2020

Dijego Karlos kao kvoterbek, pa Vaclikova žrtva, Levante u 87. minutu stigao do 1:1

Izgledala je Sevilja kao stiplčez sprinter koji sigurno gazi ka medalji, samo da bi se na poslednjoj prepreci sapleo i licem zaronio u onu baru ispred. Bila je bolja, imala prednost, ali je pogrešna procena golmana Tomaša Vaclika u 87. minutu utakmice na La Nusiji dozvolila Levanteu da izjednači na 1:1 i uspori trk Andalužana ka Ligi šampiona. Držala se odbrana Sevilje previše usko, iskusni Ever Banega je ostavio Horheu Miramonu previše prostoru na desnom krilu,