Fortuna napravila haos u Bundesligi golom u 92. minutu, Majncova pobeda u Dortmundu vredna opstanka

Telegraf 17.06.2020  |  Telegraf.rs

Sve se činilo jasno pred poslednja dva kola, ali je tim iz Dizeldorfa dosta toga promenio u borbi za opstanak i za mesto koje vodi u LŠ

Pobedom u Dortmundu protiv Borusije rezultatom 2:0, fudbaleri Majnca su "jednom nogom" obezbedili opstanak u Bundesligi s obzirom na to da imamju pet bodova više od Fortune i šest od Verdera na dva kola pre kraja! Majncovu situaciju dodatno je zakomplikovao gol Fortune na gostovanju Lajpcigu u 92 minutu, kada su stigli do 2:2 i uneli potpunu pometnju u borbi za opstanak i LŠ. Majnc je pre tog gola imao bolju gol-razliku za sedam i osam golova u odnosu na ova dva