Sporni detalj iz 14. minuta rešio derbi Vojvodine i Partizana, iste ekipe čekaju sredu sa nestrpljenjem (video)

Alo 19.06.2020  |  Alo.rs/S.M.

Fudbaleri Vojvodine savladali su Partizan rezultatom 1:0 u poslednjem kolu domaćeg prvenstva.

Fudbaleri Vojvodine savladali su Partizan u Novom Sadu u okviru poslednjeg kola Superlige. Domaći tim je slavio pogotkom Čovića sa bele tačke u 14. minutu. Meč je bio bez rezultatskog značaja i obe ekipe su već mislima na meču koji se igra u sredu kada će ponovo ukrstiti koplja, ovog puta za trofej Kupa Srbije. Jedanaesterac koji je skrivio Lazar Marković je izazvao velika negodovanja crno-belih i potrebne su dodatne analize da bi se utvrdilo da li je bio