Napoli surovo kaznio "promašaj godine" igrača Verone, Maksimović opet komandovao bez primljenog gola

Telegraf 23.06.2020  |  Telegraf.rs

Strelci za goste Milik i Lozano, Valerio Vere nije uspeo da smesti loptu u mrežu sa metar razmaka

Napoli niže uspehe od "restarta" sezone, digli su Kup trofej igrači Đenara Gatuza, a u Veroni su, uz dozu sreće, slavili i u okviru Serije A - 0:2! Strelci golova za Napolitance bili su Arkadijuš Milik u 38. minutu i Irving Lozano u 90, ali se posle meča najviše priča o situaciji u 23. minutu i promašaju napadača Verone Valerija Vere. Neverovatno je šta je promašio bivši golgeter Peskare, samo se o tom momentu diskutuje. Sa samo metar razmaka od gola, pa i manje,