Саво Милошевић: Поднео сам оставку у ФСС-у, тако ћу и у Партизану - чим проценим да сам сметња!

Саво Милошевић: Поднео сам оставку у ФСС-у, тако ћу и у Партизану - чим проценим да сам сметња!

Фудбалски клуб Партизан је сезону завршио без трофеја, па и не чуди што се поставило питање да ли ће променити тренера.

О томе је, поред осталог, Саво Милошевић када су се страсти мало смириле после пораза од Војводине у финалу Купа. Подсетимо, црно-бели су шампионат завршили на другом месту, иза Црвене звезде. - Резултатски посматрано, ми нисмо задовољни. Ни запослени у клубу, а ни навијачи. Последњих година стално се та нека 'прича Партизана' прелама на једном мечу. А ми, на крају, када се све подвуче, нисмо у резултатском смислу остварили оно што смо хтели - започео је

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »