Povezane vesti

Savo Milošević: Podneo sam ostavku u FSS-u, tako ću i u Partizanu - čim procenim da sam smetnja!

Savo Milošević: Podneo sam ostavku u FSS-u, tako ću i u Partizanu - čim procenim da sam smetnja!

Sportal blic 26.06.2020
Fudbalski klub Partizan je sezonu završio bez trofeja, pa i ne čudi što se postavilo pitanje da li će promeniti trenera. O tome je, pored ostalog, Savo Milošević kada su se strasti malo smirile posle poraza od Vojvodine u finalu Kupa. Podsetimo… »
Milošević konačno pred novinarima i rekao ko je kriv za poraz u Nišu

Milošević konačno pred novinarima i rekao ko je kriv za poraz u Nišu

Mondo 26.06.2020
Trener Partizana sumirao (ne)učinjeno na finalu Kupa Srbije. Trener Partizana sumirao (ne)učinjeno na finalu Kupa Srbije Savo Milošević, trener Partizana, obratio se novinarima nakon što je njegov tim završio sezonu porazom u finalu Kupa Srbije… »
Savo Milošević: Ostavku ću dati kad procenim da sam smetnja, ako ne bude odlazaka prelazni rok je završen dolaskom Banjaka

Savo Milošević: Ostavku ću dati kad procenim da sam smetnja, ako ne bude odlazaka prelazni rok je završen dolaskom Banjaka

Večernje novosti 26.06.2020
Kada neki igrač postigne cenu koja premašuje godišnji budžet kluba tu prestaje svaka priča, rekao je Savo Milošević. Trener Partizana Savo Milošević završio je sezonu bez titule, a imao je priliku da dođe bar do jedne. Bilo je jasno, još pre… »
Milošević sumira sezonu: Tek nas čekaju velike stvari

Milošević sumira sezonu: Tek nas čekaju velike stvari

Nova 26.06.2020
Savo Milošević, trener fudbalera Partizana, sumira tek završenu sezonu u kojoj su ostali bez ijednog trofeja. Crno-beli su vicešampioni Srbije, dok su u finalu Kupa poraženi nedavno u Nišu od Vojvodine na penale. “Rezultima nisam zadovoljan kao ni… »
Partizan razočarao u finalu Kupa u Nišu: Sezona završena bez trofeja

Partizan razočarao u finalu Kupa u Nišu: Sezona završena bez trofeja

Dnevnik 26.06.2020
Fudbaleri Partizana nadali su se da će odbranom trofeja u Kupu ipak trijumfalno završiti sezonu, ali to se nije desilo. Crno-beli su poklekli u finalu, protiv Vojvodine, nakon izvođenja jednaesteraca. Ono što je bilo uočljivo da je u duelu starih… »
Lalatović na sedmom nebu, Milošević na okruglom stolu

Lalatović na sedmom nebu, Milošević na okruglom stolu

Danas 26.06.2020
Euforična Vojvodina i ćutljivi Partizan posle penal ruleta u finalu fudbalskog Kupa Srbije Dan posle dugog i tek penalima rešenog finala kupa Srbije svanula su sunčana jutra u Beogradu i Novom Sadu, ali se nad Partizanovim parčetom Humske ulice… »
Navijači Vojvodine dočekali osvajače Kupa Srbije: Vatromet emocija na “Karađorđu” (foto, video)

Navijači Vojvodine dočekali osvajače Kupa Srbije: Vatromet emocija na “Karađorđu” (foto, video)

Večernje novosti 25.06.2020
Orile su se klupske himne, skandirala su se imena igrača, aplauzi su se ređali u serijama a sve je začinjeno predivnim vatrometom i zajedničkom, šampionskom pesmom kao i fotografisanjem za uspomenu. FUDBALERE Vojvodine sa peharom pobednika Kupa… »
Vošina fešta povodom osvajanja Kupa! Lalatović u centru pažnje, prvo upalio baklju, a onda zapevao pogrdnu pesmu! /video/

Vošina fešta povodom osvajanja Kupa! Lalatović u centru pažnje, prvo upalio baklju, a onda zapevao pogrdnu pesmu! /video/

Sportal blic 25.06.2020
Svečani doček za osvajače Kupa Srbije upriličen je na stadionu "Karađorđe". Fudbaleri Vojvodine savladali su sinoć ekipu Partizana u napetom finalu Kupa, posle penal serije. Osvajanje drugog Kupa u istoriji kluba igrači nisu mogli da proslave sa… »

Vesti dana »