Сити, Јунајтед, Челси и Арсенал у полуфиналу ФА купа
Радио 021 28.06.2020 | Б92

Обављен је жреб полуфиналних сусрета ФА купа, који ће се играти на "Вемблију".
Куглице су одлучиле да ће први пар чинити фудбалери Манчестер јунајтеда и Челсија. У другом полуфиналу играће Арсенал и Манчестер сити. Полуфиналне утакмице играће се на "Вемблију" 18. и 19. јула. Финале је на програму 1. августа. Аутор: Б92












