Šampionska Nada je budna: Lacio preokrenuo za bitan trijumf, Imobileov 29. gol u sezoni!

Sportal blic 30.06.2020

Fudbaleri Lacija savladali su Torino na gostovanju rezultatom 2:1 u prvoj utakmici odigranoj u utorak u okviru 29. kola Serije A.

Junak trijumfa Rimljana na Olimpijskom stadionu u Torinu bio je Ćiro Imobile, koji je bio strelac i asistent, piše Sport klub. Uprkos tome što su gosti bili favoriti pred duel, Torino je poveo već u petom minutu golom Andree Belotija iz penala, kojem je prethodilo Imobileovo igranje rukom u kaznenom prostoru. Usledio je period mirnije igre, Imobile je imao odličnu priliku u 23. minutu, ali je lopta završila iznad prečke, a do kraja prvog poluvremena je samo još