Fernandeš preporodio Đavole, Junajted ide ka Ligi šampiona, slavio i Lester (video)

Sportski žurnal 04.07.2020

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu Bornmut sa 5:2, u utakmici 33. kola Premijer lige

Bornmut je poveo u 15. minutu pogotkom Džuniora Stanislasa, ali je Junajted do kraja prvog poluvremena preokrenuo rezultat golovima Mejsona Grinvuda u 29. minutu, Markusa Rašforda u 35. sa penala i Entonija Marsijala u sudijskoj nadoknadi. Džošua King je u 50. minutu sa bele tačke smanjio na 3:2, a domaći tim je potvrdio pobedu golovima Grinvuda u 54. i Fernandesa u 59. minutu. Fudbaleri Lestera pobedili su na svom terenu Kristal Palas sa 3:0, golovima Kelečija