Rapsodija Junajteda, "petardom" pogurali Bornmut ka provaliji, Vardi u elitnom društvu!

Sportske.net 04.07.2020  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester junajteda i Lestera upisali su trijumfe u 33. kolu Premijer lige.

U strašnoj seriji nalaze se fudbaleri Mančester junajteda, vezali su i 16. meč bez poraza u svim takmičenjima, ovoga puta su na svom stadionu savladali Bornmut sa ubedljivih 5:2 (3:1). Gosti su poveli u 15. minutu preko Stanislasa, lepo je krilni fudbaler "Trešnjica" izbacio Megvajera i sa par metara matirao De Heu. Ipak, usledio je brutalan odgovor "Đavola", najpre je Grinvud u 29. minutu snažnim udarcem poravnao rezultat. Samo šest minuta kasnije, penal za