Atletiko će proklinjati VAR zbog dva poništena gola: Madriđani na kraju slavili s igračem manje

Telegraf 12.07.2020  |  Telegraf.rs

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Betis sa 1:0 u meču 36. kola španske Primere uprkos tome što su imali igrača manje skoro 40 minuta

Atletiko je poveo već u 22. minutu, kada je Anhel Korea zakucao loptu u mrežu sa desetak metara, ali je posle pregledanja VAR snimka taj gol poništen. Već u 36. minutu novi pogodak za madridske crveno-bele. Alvaro Morata je istčao u kontri pedesetak metara, bocnuo loptu iznad golmana Betisa i onda opet - VAR! Dosuđen je ofsajd a Atletiko je još jednom ostao bez prednosti te se sa 0:0 otišlo na pauzu. U nastavku je Betis bio u prednosti. Igrao se 55. minut kada je