Musa spasio Mihu, Bolonji poništena 2 gola protiv Napolija! Milan odigrao iz 2 u 1

Telegraf 15.07.2020  |  Telegraf.rs

Tim srpskog stručnjaka došao do boda u 80. minutu * Važna pobeda Rosonera u borbi za Evropu, kao i Sampdorije kada je u pitanju opstanak

Iako su im prethodno poništena dva gola, fudbaleri Bolonje su uspeli da ostanu neporaženi na svom terenu protiv Napolija u okviru 33. kola Serije A - 1:1 (0:1)! Ekipu Siniše Mihajlovića po ko zna koji put spasio je Musa Berou koji je golom u 80. minutu postavio konačan rezultat, dok su gosti poveli u 7. preko Kostasa Manolasa. Prethodno je Mbajeu u 23. poništen pogodak zbog ofsajda, da bi u 67. radila VAR tehnologija nakon što je sudija priznao gol Rodriga