На суду после девет година: Шпанија изручила Цетињанина Николу Вулетића, коме се суди у случају убиства кошаркаша Љуба Јовановића

Вечерње новости 17.07.2020  |  С.Ђ.
На суду после девет година: Шпанија изручила Цетињанина Николу Вулетића, коме се суди у случају убиства кошаркаша Љуба…

ЦЕТИЊАНИН Никола Вулетић (36) коме се суди у случају убиства кошаркаша Љуба Јовановића, изручен је из Шпаније Црној Гори.

Вулетић се терети за пљачку казина на Цетињу пре девет година током које је, како се сумња, Цетињанин Александар Конатар убио Јовановића. Вулетић је спроведен до подгоричког Вишег суда где му је уручено решење о одређивању притвора, будући да је против њега већ подигнута оптужница и до сада му се судило у одсуству. Током суђења, Конатар је негирао да је убио Јовановића 30. јуна 2011. у аутомат клубу Лутрије Црне Горе на Цетињу.

Прочитајте још

Кључне речи

Балкан, најновије вести »