Вучић се састао са амбасадорима Квинте

Телеграф 20.07.2020  |  Телеграф.рс
Вучић се састао са амбасадорима Квинте

Вучић на званичном профилу "Будућностсрбије" поделио фотографију са састанка

Председник Србије Александар Вучић разговарао је данас после подне амбасадорима и представницима држава Квинте и Европске уније. - Пријатно поподне са представницима Квинте - навео је Вучић на званичном профилу "Будућностсрбије" уз фотографију са састанка. Међу дипломатским представницима, са председником Србије су амбасадор САД Ентони Годфри, Француске Жан Луј Фалкони, Немачке Томас Шиб, Италије Карло Ло Кашо, као и заменица амбасадора Велике Британије Ребека

Повезане вести »

Кључне речи

Политика, најновије вести »