Napadač koji je 2 puta odbio Zvezdu sprečio Juventus da zvanično postane šampion

Telegraf 23.07.2020  |  Telegraf.rs

Makedonac Nestorovski pogodio izjednačenje, Fofana doneo tri boda u nadoknadi vremena

Juventus će na zvaničnu promociju devete uzastopne titule morati da sačeka još jedno kolo Serije A, jer su prvu meč loptu propustili u četvrtak veče u Udinama - 2:1 (0:1)! Iako su na poluvremenu imali gol viška, strelac je bio štoper Matijas De Liht u 42. minutu, Juve je već u 52. primio gol od čoveka koji je dva puta odbio Crvenu zvezdu - Ilije Nestorovskog! Makedonski napadač se odlično snašao posle jednog centaršuta i glavom u padu matirao je Šćesnog, da bi Seko