Bitku sa kovidom 19 izgubilo još osam pacijenata

RTK 03.08.2020
Bitku sa kovidom 19 izgubilo još osam pacijenata
Prema poslednjem preseku, bitku sa kovidom 19 izgubilo je još osam pacijenata, a novozaraženih je 258. Testirano je 7.168 osoba, na respiratorima je 146 pacijenata.

Pročitajte još

Otvara se ambulanta u Staroj Božurni

Otvara se ambulanta u Staroj Božurni

Prokuplje press pre 15 dana
Počeo sa radom novi rendgen aparat

Počeo sa radom novi rendgen aparat

Šabačke novosti 09.03.2026

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »