Sevilja do polufinala u 88. minutu, Šahtjorovi Brazilci torpedovali srpskog golmana

Telegraf 11.08.2020  |  Telegraf.rs

Španski tim sa 1:0 dobio Vulverhempton, dok Šahtjor nije imao problema sa Bazelom

Fudbaleri Šahtjora su u polufinalu Lige Evrope! Šampion Ukrajine je bez većih problema savladao Bazel u Nemačkoj rezultatom 4:1 (2:0) i za plasman u finale igraće protiv Intera iz Milana! Šahtjor je pitanje pobednika praktično rešio već u prvom poluvremenu, kada su Moraeš i Tajson bili strelci posle 22 minuta. Alan je pogodio iz penala u 75. minutu, a Dodo u 88. činilo se postavio konačan rezultat.Ipak, počasni gol za Bazel je dao Riki van Volfsvinkel u drugom