[ФОТО РЕПОРТАЖА] Сајгон изнад Шумадије: Сва еротика МУП-овог Бела 212 на изразито претеран начин
Танго Сикс 18.08.2020 | Петар Војиновиц
![[ФОТО РЕПОРТАЖА] Сајгон изнад Шумадије: Сва еротика МУП-овог Бела 212 на изразито претеран начин](https://nstatic.net/img/logo/s/tangosix.png)
Не знам постоји ли узбудљивији призор (у ваздухопловном смислу) од посматрања Белове машине како удара ваздух лопатицама свог главног ротора у контри залазећег сунца при повратку са мисије. „Мисије“ која је у овом случају била снимање једног млађег, савременијег и не толико узбудљивог (осим можда визуелно) хеликоптера. Да се разумемо, Х145М је прелеп хеликоптер. Међутим, нов је. Нема довољно стажа, није довољно матор, не може се никако крстити као





![[ДУБАИ АИРСХОВ 2025] Обилазак Сухоја 57: У потрази за новим иностраним купцима](https://nstatic.net/871/40915871nrjstj.jpg)






