Simić brži od pištaljke

Vesti online 19.08.2020  |  M. N. - Vesti

Fudbaleri Beograda iz Adelajda su tek posle velikih muka uspeli da slome otpor poslednje plasiranih Siford Rendžersa i zabeleže očekivana tri boda. Šestu pobedu u sezoni ekipi iz Vudvila doneo je hitronogi napadač Stefan Simić, koji je golom u sudijskoj nadoknadi vremena ugasio nade „fenjeraša“ da će napraviti čudo i odneti bod sa Frenk Mičel parka – 3:2 (2:1). Prva državna liga Južne Australije Juniorke uspešne u gostima Orlovi rutinski do bodova Druga premijer liga ACT

Junak utakmice Stefan Simić morao je da „vadi fleke“ i na samom početku susreta. Naime, gosti su posle nesmotrenosti ekipe Beograda došli do šokantnog vođstva već u 9. minutu. Međutim, tri minuta kasnije Simić je vratio rezultatski balans i očekivalo se da će sve poteći na vodenicu srpskog tima. Međutim, tako nisu mislili odvažni gosti koji su došli s jasnom namerom da skupo prodaju kožu. U finišu prvog poluvremena ponovila se situacija sa početka meča. Opet su