Gde je rekorder Luka stao, Bobi produžio! Marjanović u ISTORIJI, ni "Kandža" ne pomaže!

Sportske.net 20.08.2020  |  Sportske.net

Dončič u prva dva meča serije ubacio 70 poena i oborio još jedan rekord. Sjajna rola Bobana Marjanovića, niko pre njega u istoriji plej ofa nije imao ovakav učinak za manje od 10 minuta!

Dalas je žestoko uzvratio nakon rolerkoster poraza u prvom meču. Mavsi su vodili tokom čitave utakmice protiv Klipersa i izjednačili na 1:1. Favoritu nije pomogla ni odlična predstava "Kandže" Leonarda, ubacio je 35 poena, imao 10 skokova. Teksašani su stigli do +17 u drugoj četvrtini, odbili napad Klipersa krajem prvog dela i rutinski odigrali drugo poluvre. Luka Dončić je ubacio 28 poena, u prva dva meča serije 70 koševa za Slovenca, ponovo rekord koji ulazi u