Dajanela posustala u finišu

Vesti online 27.08.2020  |  M. N.

Fudbaleri Dajanela Belih orlova poraženi su u okviru 9. kola Druge državne lige u Zapadnoj Australiji. Srpski klub je posustao na gostovanju Kaning sitiju, koji je slavio „tesnu“ pobedu rezultatom 2:1 (1:0). Druga liga Zapadne Australije Madington slavio u gostima Amaterska Premijer liga Zapadne Australije

Poveli su domaći već u 5. minutu i sve do sredine drugog poluvremena uspešno su odolevali napadima Orlova. Konačno, tim trenera Bobija Despotovskog uspeo je da izjednači na 1:1. Strelac je po običaju bio Asa Sipits, autor gotovo polovine golova Dajanele ove sezone. Bio je to njegov deveti pogodak u isto toliko odigranih mečeva. I kada se učinilo da utakmica ulazi u mirne vode i da bi mogla da se završi podelom bodova, nepunih deset minuta pre kraja Volhed je