Novosađani prekretom do pobede, Vojvodina-Partizan (3:2)

Dnevnik 30.08.2020  |  Dnevnik.rs

Završen derbi 6. kola Superlige Srbije Vojvodina-Partizan na stadionu Karađorđe u Novom Sadu, Partizan poveo golom Sadika u 40.minutu, Suma isključen u 42, Vojvodina izjednačila golom Vukadinovića u 51. minutu, u 69. minutu Šćekić ponovo dovodi u vođstvo Partizan, izjednačio Mladenović u 90., Zukić doveo Vojvodinu u vođstvo u 92.

92` Vojvodina vodi sa 3:2, povratna lopta, šut Zukića , gol, ubrzo potom sledi kraj meča 90` Vojvodina izjednačila na 2:2, Mladenović izvanredno šutno sa efeom, lopta od stative ulazi u gol 87` Vojvodina pritiska Partizan u završnici meča 77` U Vojvodini Dejan Zukić zamenio Nemanju Čovića 76` Savo Milošević zaradio crveni karton, gađao je flašicom prema sudiji, protestovao jer je smatrao da Saničanin treba da dobije karton posle faula nad Sadikom 74` Igrači