Deo Malog Beograda do 19 sati bez vode
Moj Novi Sad 03.09.2020

Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 19 časova biti Ulica Živojina Ćuluma u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena


![Mladi Zrenjaninac Aleksa Lalović objavio pesmu [VIDEO]](https://nstatic.net/733/42016733zlezuq.jpg)




