Let u visoko društvo

Vesti online 03.09.2020  |  M.N. - Vesti

Golovima Milorada Vujačića u 62. i Ase Sipitsa u 80. minutu, fudbaleri Dajanela Belih orlova kao gosti su savladali Kingsli Vestsajd sa 2:0 (0:0). Sa ova tri boda, srpski klub iz Perta izbio je u vrh tabele, gde mu je i mesto po kvalitetu i tradiciji. Beograd ispustio bod

Utakmica je imala dva potpuno različita poluvremena. Nisu se izabranici trenera Slobodana Bobija Despotovskog najbolje snašli na kratkom, ali širokom terenu. Međutim, u drugom delu viđena je sasvim drugačija, lepa i lepršava igra Dajanele koja je rezultirala s dve lopte u mreži domaćina. Treba imati na umu i da trener Despotovski u ovom meču nije imao na raspolaganju čak četvoricu standardnih prvotimaca. U redovima srpskog tima najbolji pojedinac bio je golman Ben