Rajković odbranio penal, pa ostavljen na vetrometini: Drugi poraz Remsa od početka sezone

Telegraf 13.09.2020  |  Telegraf.rs

Srpski golman Predrag Rajković odbranio je penal za Rems u meču prvog kola francuskog šampionata, ali nije mogao da spreči poraz svog tima

Rems je u trećem kolu francuske Lige 1 izgubio od Anžera sa 1:0 kao gost, ali je odigrao pola drugog poluvremena sa igračem manje. U 42. minutu je isključen Vut Faes zbog starta u svom kaznenom prostoru, sudija Benoa Bastijen je pokazao crveni karton, a Stefan Bahoken je nameštao loptu na belu tačku. Rajković je pročitao Bahokena, bacio se udesno i levom rukom skinuo penal. Deset minuta po nastavku meča bio je nemoćan. Bahoken je primio loptu kroz odbranu Remsa,